Організовані іграшки – лайфхак для мам.

Інтереси та захоплення Ваших дітей не можуть бути закриті в дитячій, а мають проявлятись і в інших куточках оселі. Місця для гри та навчання мають відображати їх – тоді діти радітимуть, знаходячись там, і усім буде комфортно.

  Якщо у Вас є малюки, за якими потрібно постійно доглядати, і вони проводять багато часу з Вами в загальних зонах (у кухні, вітальні чи домашньому кабінеті), гарною ідеєю буде створити для них куточки для гри в цих кімнатах. Використайте відерця, кофри, ящики чи шафки, щоб зберігати декілька іграшок у цій зоні, покладіть зручний килимок (манеж), щоб визначити простір. Тепер діти можуть грати самостійно, поки Ви працюєте, готуєте чи зайняті домашніми справами.

 Організувати основне місце зберігання дитячих іграшок в дитячій кімнаті потрібно відштовхуючись від інтересів дітей. Дивіться їх очима, з висоти зросту Ваших дітей. Чи можуть вони дотягнутись до книжок та іграшок і відповідно повернути їх на місце після читання та гри? Чи зрозуміле маркування для них? Ті, хто вже вміє читати,  літери – чудовий варіант. Для малюків використовуйте картинки і прості символи.

  Спрощуйте простір, прибираючи речі, які не використовуються. Встановлюйте меблі, намагаючись залишити більше вільного місця. Позбавтесь від візуального безладу в кімнаті за допомогою організаційних засобів і матеріалів.

  Як мама двох дівчат, з різницею у віці майже п’ять років зазначу, що організовані іграшки створюють майже ідеальний порядок в оселі.

Організовані іграшки – лайфхак для мам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори