Похудання для шафи.

Щодня ми користуємся різним одягом та взуттям, купляємо, накопичуємо і навіть інколи не помічаєм скільки усього зайвого назбируємо і що є безліч речей, які вже не використовуються, а займають простір, інколи найкращі місця..

Що робити коли стає не можливо швидко знайти потрібні речі? Як визначити, що залишити, а що подарувати, віддати на благочинність чи викинути?

Для себе я користуюсь наступною послідовністю. Спочатку, як і при схудненні потрібно позбавитись зайвого, тих речей, які вже не потрібні, відслужили своє або придбані на емоціях.

Цей етап організації називається розхаращенням і на його початку Ви маєте чітко озвучити собі ціль – для чого Вам порядок? Чим Ви будете займатись у той час, коли раніше прибирали шафу? Потрібно зважитись на відвертий діалог з собою.

Отже, щоб процес розхаращення не забрав у Вас багато сил і надхнення робіть його частинами, тримаючи Вашу прекрасну ціль в голові і виділяючі  одну-дві години на день. Мені знадобився тиждень в комфортному темпі і це нормально.

Методик розхаращення є декілька, щоб підібрати дієву саме для Вас потрібно розуміти чи Ви більше приймаєте рішення емоціно чи логічно. Відповідно до цього ми будуємо діалог з речами і приймаємо рішення про їх подальшу долю.

Для підтримання ваги ми маємо стежити за тим, що їмо щодня. Так само і з речами – тричі подумайте перш ніж купляти щось, якщо Ви піддаватиметесь розпродажам та акціям Ваша шафа знову набере зайвого і не завжди потрібного багажу..

Порядок на поличках дорівнює порядок в голові і це справді працює, але не завжди усім до снаги організувати свої речі зручно і тут як і у спортзалі потрібен тренер чи наставник.  Тренером для організації речей є персональний організатор простору, який знає методики, що допоможуть досягти як найкращого результату.

Похудання для шафи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори