Я впевнена, що в організованій оселі, людина живе більш якісно, енергетично насичено і зручно.
Коли Вас оточують речі, які Ви любите і кожна з них має своє логічне і зручне місце зберігання в житті стає значно менше стресу. Ви завжди готові вирушити в будь яке місце, наприклад – ділова зустріч, магазин, поліклініка, знаючи де лежать усі необхідні речі і не витрачаючи купу часу та нервових клітин на збори.

Крім того, якщо Ви добре організували свій дім, Ви більш сконцентровані на роботі і розвитку власної кар’єри, оскільки не такі втомлені домашніми справами.
Також організація зручного житла сприяє енергетичному та фізичному здоров’ю, знижує щоденний стрес від побуту.
Уявіть, як приємно витрачати значно менше часу на прибирання в організованій квартирі чи будинку, де кожна зона, наприклад – кухня, гардероб чи дитяча кімната, зрозумілі для впорядкування як Вам так і Вашій родині і це зрозуміло простий процес.
Як усього цього досягти? Для цього є професія Професійний Персональний Організатор Простору (ПО) і я – активний ПО у Львові. Хоча я також працюю онлайн з клієнтами з інших міст і країн.
Звідки я взяла це вміння? Потяг до організації свого простору був у мене з дитинства та я не вважала це чимось особливим, оскільки думала, що це є у всіх і це нормально. Та коли я почула, що є така професія ПО і є безліч людей, які потребують допомоги в організації в моїй голові ніби спрацював перемикач і я знайшла найкращого викладача у цій сфері на слов’янському просторі – Юліану Мизнікову і її навчальний проект Stopbardac.
І от я, успішно пройшовши дуже цікаве, інформативне і детальне навчання у сфері організації, тримаю в руках мій сертифікат, що підтверджує мою компетентність у такій важливій і корисній професії!
Я щиро вдячна Юліані за величезний об’єм знань, різних тонкощів, фахових порад та безліч цікавих завдань, які виконувала під час проходження курсу. Сподіваюсь, що моя діяльність буде гідна наставника такого високого рівня.

Перелік моїх послуг ПО досить широкий і я впевнена, що зможу допомогти Вам подолати безлад в оселі, який виснажує і втомлює щодня. Ви зможете відчути приємну різницю стану «До» та «Після» і я дам Вам знання-інструменти, які допоможуть підтримувати порядок.
Звертайтесь і сміливо вирушайте на зустріч якісно новому, організованому життю!
Буду рада допомогти!