Приємно познайомитись, я — Ірина Чудяк — перша у Львові представниця міжнародної допоміжної професії та перша україномовна професійна організаторка простору. Почала свій шлях на початку 2019р, успішно закінчивши преміум курс Юліани Мизнікової «Професійний організатор простору». Весною 2020р закінчила курс для професіних організаторів простору «Секрети планування меблів в невеликих просторах» від Тетяни Бахолдиної. Також я є ментором в Асоціації Професійних Організаторів АРПО. На сьогодні маю великий досвід практичного підбору і створення естетичних, функціональних та ергономічних систем зберігання речей. Працюю в офлайн у Львові та онлайн з різними куточками світу.

  Я впевнена, що в організованій оселі, людина живе більш якісно, енергетично насичено і зручно. Коли Вас оточують речі, які Ви любите і кожна з них має своє логічне і зручне місце зберігання — в житті стає значно менше стресу.

  Ви завжди готові вирушити в будь яке місце. Наприклад — ділова зустріч, магазин, поліклініка — знаючи де лежать усі необхідні речі та не витрачаючи купу часу і нервових клітин на збори.

 Крім того, якщо Ви добре організували свій дім, Ви більш сконцентровані на роботі і розвитку власної кар’єри, оскільки не такі втомлені домашніми справами.
  Також організація зручного житла сприяє енергетичному та фізичному здоров’ю, знижує щоденний стрес від побуту.
  Уявіть, як приємно витрачати значно менше часу на прибирання в організованій квартирі чи будинку, де кожна зона, наприклад – кухня, гардероб чи дитяча кімната, зрозумілі для впорядкування як Вам так і Вашій родині і це зрозуміло простий процес.

Впевнена, що зможу допомогти Вам подолати безлад в оселі, який виснажує і втомлює щодня. Ви зможете відчути приємну різницю стану «До» та «Після» і я дам Вам знання-інструменти, які допоможуть підтримувати порядок.
Звертайтесь і сміливо вирушайте на зустріч якісно новому, організованому життю!
Буду рада допомогти!