Питання-відповідь

– Запланувати та узгодити зручні дату та час

– Поспілкуватись з родичами, з якими Ви живете, на тему порядку в оселі: якими зонами житла їм не зручно користуватись, що заважає зберігати порядок, що для кожного члена родини зручно і впорядковано

– Скласти список проблем, які бажаєте вирішити

– Не прибирати перед візитом професійного організатора. Кожна розкидана річ може підказати незручну систему зберігання і це важлива інформація для організації

– Заспокоїтися, не хвилюватись і не вибачатись за безлад. Ви запросили фахівця для допомоги у вирішенні проблеми, які не вдається вирішити самостійно.

Час залежить від:

– кількості накопичених речей

– площі зони, яку організовуємо

– швидкості прийняття рішення клієнтом

– ефективної працездатності клієнта

Робота по організації займає від 4 годин до декількох днів, якщо проект займає більш ніж 4 години то необхідно запланувати декілька зустрічей для ефективності результату

Так, звичайно, особливо якщо це стосується послуги підготовки житла до народження малюка. Головне, щоб подарунок був бажаним і потрібним.

Я працюю у Львові та Львівській обл. 

Літо 2019 – працюю у Херсонській обл.

Також є можливість працювати онлайн.

Ваша присутність є обов’язковою. Це Ваш дім і тільки Ви приймаєте рішення з чим попрощатись, що залишити і де це зберігати. А я допоможу зробити це як найкраще.

Я люблю працювати з організованими людьми. Процес наведення порядку в таких оселях завжди проходить легко, швидко і цікаво. Не дивлячись на те, що в житлі організованої людини, як правило, царює логіка і порядок, на справді часто буває, що місця зберігання стрімко захаращуються, а вільної площі катастрофічно не вистачає. Я готова допомогти.

Це дуже розповсюджена проблема. Та разом з тим, я завжди рекомендую почати з себе (своїх кімнат, гардеробних, інших зон зберігання). Я допоможу. Ланцюгова реакція не примусить довго чекати

Багато людей відчувають складнощі і навіть відчуття страху, коли розуміють, що їм доведеться попрощатися з частиною своїх речей. Не бійтеся! Тільки Ви приймаєте рішення залишити чи викинути (передати на благочинність, продати) Це головний принцип успішного прибирання. Ви маєте бути готові відпустити “не потрібні” речі. Я розповім як зробити це правильно, спокійно і з задоволенням. Вам сподобається!

Мені, як і кожному фахівцю у своїй справі, важливі і цінні гарна репутація і Ваша довіра. Фахівці можуть працювати в приміщеннях, в яких встановлені приховані чи видимі веб камери.

Час можна і потрібно знайти, а де і як – Ваш вибір. Запишіть один тиждень чи хоча б один день свій “таймінг” – скільки часу і на що Ви витрачаєте.. Наприклад: Чи можна пожертвувати 30 хв, які витрачені на соц.мережі для того, щоб покращити якість свого життя методом організації простору. Порахуйте скільки усього корисного ми з Вами можемо зробити за 3,5 години в тиждень!

Нажмите кнопку «Редактировать», чтобы изменить этот текст. Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое.

Нажмите кнопку «Редактировать», чтобы изменить этот текст. Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое.

Догори